Rikthehet i ftohti, fundjavë me shi dhe borë

Në fundjavë më ftohtë. Të shtunën në mëngjes shi dhe borë. Nga e diela me kthjellime.…

Syla: Kurti qëndroi në Gjirokastrën e Enver Hoxhës, nuk erdhi t’i nderojë Jasharajt

Gazetari kosovar dhe njohësi i zhvillimeve politike, Valon Syla, ka kritikuar liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin…

Shala: LDK-ja do të hapë një faqe të re të vetes dhe të Kosovës

Personi i dytë më i votuar në Lidhjen Demokratike të Kosovës, Kujtim Shala, ka bërë një…

Kastrati: Do të jem opozitë e Albin Kurtit – Ai është demagog dhe komunist

Deputeti i ri në Kuvendin e Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ardian Kastrati…

Shkruan Mero Baze: Në Kosovë si murgeshë, në Shqipëri si prostitutë

Albin Kurti i dha fund pjesës së parë të fushatës së tij elektorale në Shqipëri, duke…

“Zgjodhi rrugë terroriste” e “majtist antiamerikanë”, akuzat e njëpasnjëshme të Grenell ndaj Kurtit

Ish i dërguari i Posaçëm i presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump për…

Ish-deputetja e PDK-së: Qytetarët do ta kuptojnë shpejtë mashtrimin nga fituesi i zgjedhjeve

Ish-deputetja e PDK-së, Sala Berisha-Shala, ka thënë se qytetarët do kuptojnë shpejtë mashtrimin që ka bërë…

Parashikimi i yjeve për muajin Mars nga znj. Meri

E ftuar së fundmi në emisionin “Rudina”, ka qenë astrologia e njohur Meri Shehu, e cila,…

Luma: Aktivistët e E VV-së bëjnë be në kokën e Kurtit

Ernest Luma, analist politik, në emisionin “Debat” të RTK-së ka thënë se që nga viti 2005…

Hiqni kilogramët e tepërt me këtë pije

Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe në mënyrë të shëndetshme kilogramët, atëherë ky smoothie i shijshëm…