Djaloshi nga një fshati i vogël por me ambicie të mëdha

Daut Muqaj – Numër 16 në listë* Është i lindur në Pejë në vitin 1993 dhe…

Everythingeshop

What is everythingeshop.com? EverythingEshop.com is a powerful e-commerce platform, built with the customer in mind. We…

Besueshmëria ndaj Marketeve në Pejë, Klinë dhe Istog

Besueshmëria ndaj Marketeve në Pejë, Klinë dhe Istog

Notification Letter from Arton Muhaxheri

Arton Muhaxheri a well-known politician has given a notification about his facebook profile page on his…

Ambasadori amerikan kritikon kryeministrin Kurti për Dialog: Nuk vihet në tavolinë me kërkesa pa qenë i gatshëm për kompromis

Ambasadori i SHBA-së në Serbi, Anthony Godfrey në një intervistë ka folur për dialogun Kosovë –…

2 mijë e 640 raste aktive me COVID, sot priten të merren masa të reja

Në 2 mijë e 640 raste aktive ka shkuar numri i të prekurve me COVID, kjo…

Fitim Havolli: Jashtë çdo norme, një infermier në Infektivë merret deri me 20 pacientë

Fitim Havolli nga Shoqata e Infermierëve të Kosovës, ka thënë se pas rritjes së numrit të…

Mjekët alarmohen për rritje të numrit të rasteve me COVID-19, Arben Vitia bën qejf në sheshet e Prishtinës

Mjekët në Kosovë janë alarmuar pas rritjes së rasteve me COVID-19 në Kosovë, ndërsa ministri i…

MSh: Kemi kapacitete të mjaftueshme për çdo situatë epidemiologjike

Përhapja e variantit “Delta” ka rritur interesimin e qytetarëve për të marrë vaksinën kundër Coronavirusit, kështu…

Mbi 40 të vdekur nga zjarret në Algjeri, shumica ushtarë

Kryeministri i Algjerisë, Ayman Banabderrahmane, tha se mbi 40 persona, përfshirë 25 ushtarë, kanë vdekur nga…