Sara publikon imazhin e ëmbël pranë vajzës

Spread the love

E dashura e reperit Ledri Vula vazhdon ta shijoj jetën me epitetin nënë.

Bukuroshja po qëndron vazhdimisht pranë vajzës së vogël, PoemBlu, shkruan lajmi.net.

Kohë pas kohe eksperiencën e saj si nënë për herë të parë po e ndanë edhe me fansat në rrjete sociale.

Së fundi, në Instagram ka publikuar fotografinë me vajzën e cila shihet duke i fjetur në krahë. Imazhi arriti të shpërndahet në rrjete sociale nga fansat e Ledrit dhe Sarës.

Ndryshe, çifti po shihen të lumtur me jetën e tyre të re ku iu është shtuar një anëtar i ri në familjen e tyre. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *