Greta Koçi lë Austrinë, rikthehet në Shqipëri

Spread the love

Këngëtarja është rikthyer nga Austria.

Greta Koçi muajt e fundit publikonte vazhdimisht fotografi nga Viena, shkruan lajmi.net.

Ajo nuk ka zbuluar detaje se pse po qëndron atje, cilat janë arsyet megjithatë sot qenka kthyer në Shqipër.

Greta, publikoi një video ku tregoi lokacionin dhe shkroi: “Sa qejf kur vjen këtu”.

Ndryshe, artistja shqiptare tre muaj më parë ka lansuar projektin e fundit muzikor nuk ka paralajmëruar ende se do ketë diçka të re./Lajmi.net/Video Player00:0000:09

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *