Sulmohet një burrë në Fushë Kosovë, gruaja e tij e bën për spital

Spread the love

Një grua në Fushë Kosovë ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj.

Policia raporton se e njëjta ka ushtruar edhe dhunë psiqike ndaj viktimës, shkruan Reporteri.net.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi e njëjta ka ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj viktimës bashkëshortit të saj kosovar. Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje”, thekson raporti. /Reporteri.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *