Gratë pejane në mbështetje të kandidatës së PDK-së Albina Lleshi

Hapsirat ishin të vogla për ti zënë gratë që kishin ardhur për ta mbeshtetur kandidaten për…

Haki Abazi në Pejë pritet nga dy vetë e një njeri

Takimet e Vetëvendosjes në Pejë vazhdojnë të mos e kenë interesimin e banorëve të lagjeve dhe…

Latfi për fshirjen e komunikatave nga VV: Vetëm stalinistët e fshijnë historinë

Analisti politik, Blerim Latifi, njëherit edhe profesor universitar, ka komentuar lidhur me fshirjen e komunikatave të…

Vetura me foton e Albin Kurtit përfundon në kazino

Sipas disa pamjeve që janë publikuar nëpër rrjete sociale, vetura që është përmendur ditë më parë…

Xhavit Haliti: Gratë janë shtyllë e fortë e familjes, shoqërisë dhe shtetit

 Xhavit Haliti, kandidat për deputet nga lista e PDK’së, është takuar sot me gratë e Komunës…

Aksident tragjik në Pejë, vdes një person

Një person ka humbur jetën mbrëmë në Pejë si pasojë e një aksidenti të ndodhur mes…