Zjarr në një dyqan në Çarshinë e Gjatë të Pejës

Spread the love

Një dyqan në Çarshinë e Gjatë të Pejës është kapluar në mbrëmje nga flakët.

Zjarrëfikësat dhe Policia i janë përgjigjur vendit të zjarrit, ndërsa shkaqet që kanë çuar tek flakët ende nuk dihen.

‘RADIO 1’, nga dëshmitarët mëson se fatmirësisht nuk ka të lënduar nga zjarri./Njeshi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *