Osmani: Kushdo që kërcënon ShBA’në ka kërcënuar Kosovën

U.d së presidentit, Vjosa Osmani  në ceremoninë e zbarkimit të kontingjentit të FSK-së në misionin e…

Shpejtim Bulliqi i VV’së kopjon urimin e 8 Marsit nga Qëndron Kastrati

Shpejtim Bulliqi, kryetar i tanishëm i Podujevës nga radhët e Vetëvendosjes, sot gjatë ditës ka uruar…

Këngëtarja shqiptare: E dua burrin mysliman, janë të pastër dhe bëhen synet

Këngëtarja vlonjate Romia Aliaj në një intervistë të fundit ka treguar se si e preferon mashkullin…

Haradinaj-Stublla jep dorëheqje nga MPJ-ja dhe AAK-ja

Meliza Haradinaj-Stublla ka dhënë dorëheqje nga pozita e ministres së Punëve të Jashtme dhe Diasporës dhe…