Muhaxheri zbulon se Enver Hoxha i kishte dhënë flauten nga floriri Donika Gërvalles

Spread the love

Zyrtari i PDK-së Arton Muhaxheri ka zbuluar se Enver Hoxhaj jo vetëm që e kishte përqafuar Donika Gervallen por i kishte dhënë edhe flautwn e parë nga floriri.

Më gjërësisht lexoni postimin e Muhaxherit;

“Xhaxhi Enver jo vetëm qe e përqafoj Donika Gërvallen por ai i dhuroj edhe flauten e parë prej floriri.

E njejta sot është Zv/kryeministre dhe Ministre e Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kurtit, për më tepër është njëra nga figurat që ka propaganduar shumë kundër njerëzve të UÇK-së.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *