Ushtarët mjekësor në Bondsteel marrin vaksinat anti-COVID

Ushtarët mjekësor të Ushtrisë Amerikane në Kampin Bondsteel janë vaksinuar sot me vaksinat kundër COVID-19, raporton…

Efektet e pandemisë, shtohet ankthi dhe depresioni tek të rinjtë

Një numër më i madh të rinjsh në Shtetet e Bashkuara ndihen në gjendje ankthi ose…

Bebe Rexha bëhet imazh i këpucëve të reja nga “Puma” dhe “Deichmann“

“Puma” dhe “Deichmann” po lansojnë një koleksion të ri këpucës dhe kanë angazhuar këngëtaren dhe autoren…

Johnson konfirmon lehtësimin e masave në Britani

Kryeministri britanik, Boris Johnson ka konfirmuar se masat kufizuese do të lehtësohen në Mbretërinë e Bashkuar…

Kombëtarja e Anglisë arrin në Shqipëri

Ekspedita e Kombëtares së Anglisë para një ore ka arritur në Shqipëri, shkruan Zeri.info. Kjo është…

Drejtori i OBSH-së për Evropë: Të dielën vijnë vaksinat e para në Kosovë

Të dielën Kosova do të furnizohet me vaksinat anti-COVID, raporton Zeri.info. Kështu ka bërë të ditur…

5 shenjat që tregojnë se trupi yt ka nevojë për seks

Nëse nuk keni një partner, duke lexuar këtë artikull do të njihni shenjat që munt të…

Gjyqtari s’ia pranoi golin e pastër ndaj Serbisë, Ronaldo e lëshon fushën i zemëruar

Përfaqësuesja e Portugalisë nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim 2-2 në ndeshjen…

Sa është e rëndësishme miqësia në punë?

A jeni miqësor me njerëzit me të cilët punoni, apo jeni miq me ta? Dallimi është…

Çfarë zbulon muaji i lindjes për ty

Shumë njerëz janë të interesuar për karakteristikat që përfshijnë shenjat e tyre të horoskopit dhe përmes…