Leonora Jakupi si një sulltaneshë në imazhet e fundit

Spread the love

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj.

Ajo është imazhi i preferuar i shumë kompanive vendore, për të qenë fytyra promovuese e produkteve të tyre.

Leonora së fundmi ka qenë e angazhuar në realizimin e një reklame të re për një nga markat e vendit, në të cilën është shfaqur në stilin e një sulltaneshe.

Ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja, ku shfaqet duke pozuar me fustan dhe kurorë të arit, tamam si një sulltaneshë.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve kanë komplimentuar këngëtaren nga Drenica për dukjen.

Leonora përndryshe u ka premtuar fansave të saj se shumë shpejt do të sjellë për ta një projekt të ri muzikor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *