Vëllai vret vëllain 23 vjeçar

Spread the love

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Allabegi të Maqellarës në Dibër, ku ka ndodhur një krim brenda familjes. Mësohet se dy vëllezër janë konfliktuar njëri me tjetrin.

26-vjeçari me iniciale F.T. ka goditur me thikë vëllanë e tij B.T. 23 vjeç, duke i shkaktuar vdekjen. I riu ka humbur jetën në spital si pasojë e gjakderdhjes.

Menjëherë shërbimet e policisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe vijon krehja e zonës me qëllim lokalizimin e vendodhjes dhe kapjen e autorit të dyshuar të ngjarjes, i cili është larguar.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të plota të ngjarjes./tvklan.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *