A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

Spread the love

Modelja dhe moderatorja e sportit Kadrie Canolli ka pozuar në top formë.

Ajo ndiqet nga 47 mijë ndjekës të cilët e përcjellin me kuriozitet të madh dhe me simpati të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Kadrija jo vetëm që shquhet për bukurinë e saj por edhe linjat e bollshme trupore që nuk përton ti ekspozojë kur janë në pyetje fotot për rrjetet sociale.

Sonte bukuroshja ka sjellë një foto ku mori gjithë vëmendje me bukurinë e saj të pashoqe.

Shikojeni e vlerësojeni se a është biondina më e bukur në Kosovë?

Ne themi që po./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *