Punëtorja e një marketi në Mitrovicë raporton në Polici se pronari e ka ngacmuar seksualisht

Spread the love

Një grua nga Mitrovica ka raportuar se derisa ishte duke punuar në një market, është ngacmuar seksualisht nga pronari i marketit.

Sipas raportit 24 orësh, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregull.

“Mitrovicë 08.08.2021-19:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se derisa ishte duke punuar në market është ngacmuar seksualisht nga pronari i marketit i dyshuari mashkull kosovar i cili është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *