A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

Modelja dhe moderatorja e sportit Kadrie Canolli ka pozuar në top formë. Ajo ndiqet nga 47…

Si të dalloni një burrë të papjekur

Një studim mbi ndryshimet e pjekurisë mes burrave dhe grave, zbuloi se burrat janë ende ‘të…

11,700 vaksina Pfizer sapo kanë mbërritur në Shqipëri

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar se 11,700 doza të tjera të vaksinës Pfizer sapo…

Paisjet e BITCON-it vërshojnë veriun: Nuk paguajnë energji elektrike ndërsa faturat e tyre i paguhen nga taksat e shqiptarëve të Kosovës

Paisjet e BITCON-it vërshojnë veriun: Nuk paguajnë energji por qira të shtëpive, hargjimet i faturohen qytetarëve…

Mbytet në det 56-vjeçari në Durrës, trupi i pajetë u gjet nga peshkatarët

Një 56 vjeçar është gjetur pa shenja jete në Durrës. Trupi i të ndjerit është gjetur…

Heroinë urime ditëlindjen kështu e uron Toni Kuka kampionen olimpike për ditëlindjen e saj

Kampionia e shumëfisht olimpike Majlinda Kelmendi sot ka ditëlindjen dhe një dedikim për ditëlindje ajo ka…

Vdekja e 3 anëtarëve të familjes nga Gjilani, nisin hetimet ndaj dy mjekëve në Shqipëri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen Haliti të Gjilanit, ku tre anëtarët e familjes,…

Detaje të reja: Dyshohet se tre anëtarët e familjes nga Gjilani vdiqën nga helmimi me këpurdha

Gjatë ditës së sotme një tragjedi e rëndë ka ndodhur në Shqipëri ku tre anëtarët e…

Vdesin tre anëtarë të familjes gjilanase, dyshohet se shkaktar ishte helmimi nga ushqimi në Shqipëri

Një tragjedi e rëndë ka ndodhur në Shqipëri ku tre anëtarët e familjes Haliti nga Gjilani,…

Hyseni kritikon Kurtin: SHBA-të nuk u përmenden askund në programin qeverisës

Ish-koordinatori shtetëror për dialogun Kosovë-Serbi, Skënder Hyseni, ka kritikuar programin qeverisës të Qeverisë Kurti, duke thënë…