Vazhdon përplasja: Selimi e “thumbon” Hotin, “çkapja për kapje apo çkapja për sundim të ligjit”

  Përplasjen në mes të liderit të AAK’së, Ramush Haradinaj dhe kryeministrit Avdullah Hoti, rreth shuarjes…