Mustafa Nano: Kjo që bën Albin Kurti në Tiranë, është marrëzi

Analisti Mustafa Nano foli sot për fushatën mazhorancë-opozitë deri më tani dhe premtimet përkatëse të secilit.…

Anëtari i PDK’së: Ky popull asnjëherë në asnjë situatë kurrë nuk ia ka pa hajrin Albin Kurtit

Anëtari i Kryesisë së PDK-së në Pejë, Arton Muhaxheri ka vazhduar me kritika ndaj kryeministrit, Albin…

Shefqet Krasniqi tregon kur lejohet kontakti intim gjatë Ramazanit

Hoxha Shefqet Krasniqi ka folur rreth rregullave të agjerimit dhe gjërat që janë të ndaluara gjatë…

Anëtari i PDK-së kërkon nga partia e tij opozitarizem më dinamik

Anëtari i Këshillit Drejtuea të PDK-së në Pejë Muhamet Jupa ka kritikuar partinë e tij për…

Ngjarje e rëndë: Nusja vret vjehrrën me thikë

Një krim brenda familjes ka ndodhur në Dibër. Sipas burimeve zyrtare të mediave në Shqipëri, ngjarja…

Nëna nga Ferizaj i rrah fëmijet e saj të mitur dhe i bënë për spital

Policia e Kosovës në raportin e 24 orëve, ka treguar se në Ferizaj një nënë ka…

36 vjet nga vdekja e diktatorit Enver Hoxha

Sot mbushen tridhjetë e gjatë vjet nga vdekja e Enver Hoxhës. Për disa ai drejtoi Shqipërinë…

Mosmarrëveshje në familje, djali i vë flakën shtëpisë në Obiliq

Një djalë nga Obiliqi ia ka vënë flakën shtëpisë, pas një mosmarrëveshjeje në familje Rasti ka…

E diela me mot kryesisht të mirë, këto janë temperaturat

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot do të mbajë mot kryesisht me diell. Ndërkaq,…

Kurti i zënë me fushatën në Shqipëri: Nuk i bëhet vonë për thirrjet e SHBA’së dhe BE’së për dialog

Dy ditë më parë sekretari amerikan i shtetit, Anthony Blinken, i ka shkruar kryeministrit Albin Kurti, ku…