Qytetarit i grabitet telefoni nën kërcënimin e thikës në Prishtinë

Një grabitje nën kërcënimin e thikës ka ndodhur mbrëmë në Prishtinës. Nuk raportohet për të lënduar,…

Dy meshkuj rrahin një vajzë në Prishtinë, dyshohet të jetë e dashura e njërit prej tyre

Gjatë ditës së djeshme janë arrestuar dy persona në Prishtinë, pasi të njëjtit dyshohen se në…

Nusja dhe djali e bëjnë për spital burrin nga Malisheva

Një burrë nga Malisheva ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga djali dhe nusja e tij.…

Kika ju çon të fala kandidatëve për kryetar të Pejës thotë se do të jet uragan

Prezantuesi Kreshnik Husaj duket se e ja ndarë mendjen, do ti hy garës për kryetar të…

Ky pritet të jetë kandidati i VV’së për kryetar të Pejës

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), për kryetar të Komunës së Pejës në zgjedhjet lokale pritet të…

Një grua në Prizren tenton vetëvrasjen, ky është motivi

Një grua ka tentuar t’i japë fund jetës së saj dje rreth orës 13:00 në fshatin…

Policia jep detaje për arrestimin e Faton Brahimit nga Peja

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë është arrestuar Faton Brahimi i cili kërkohej për vrasjen…

Erdhi ta vras dike me pagës, arrestohet shtetas i Shqipërisë në Gjakovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person, shtetas i Shqipërisë për veprën penale…

Ia djeg shtëpin gjakovarit dhe arratiset

Një person ia djeg fushën dhe shtëpin gjakovarit. Policia e Kosovës njofton se dje ankuesi raportoi…

Vrasja në Pejë: Viktima ishte veteran i UÇK’së, u qëllua nga djali i axhës për çështje pronësore

Vrasja në Pejë: Viktima ishte veteran i UÇK’së, u qëllua nga djali i axhës për çështje…