Historia interesante e orgazmës – Kur u zbulua orgazma?

Historianët e seksit Kate Lister dhe Fern Riddell kanë ndarë disa detaje nga e kaluara e…

Pse seksi me ish-in është më i miri që keni bërë ndonjëherë?

A ia vlen ta provosh? Nëse ju ka ndodhur ndonjëherë, e dini që seksi pas ndarjes…

Pija e vetme për një seks më të mirë

Alkooli, veçanërisht vera e kuqe, listohet si një nga dhjetë afrodiziakët më të mirë, por nuk…

Si ndikojnë femrat inteligjente në jetën e një mashkulli

Nëse inteligjenca nuk është krye të listës të gjërave që kërkoni tek një femër, atëherë këtë…

Kjo është 25-vjeçarja që pretendon se e la era shtatzënë, habit botën me fjalët: Po flija gjumë, m’u fut era në trup dhe për një orë mbeta

Policia në Indonezi ka filluar një he tim pasi një grua 25-vjeçare pretendon se ka ngelur…

Lëkura e portokallit, shtatë veti pozitive që nuk ia keni njohur

Portokalli është i pasur me vitaminë C, kalium i cili ndihmon në eleminimin e toksinave nga…

Çka të hani për mëngjes nëse doni të humbni peshë

Nëse po përpiqeni të humbni peshë atëherë jeni duke lexuar artikullin e duhur. Një prej vakteve…

Shenjat që tregojnë se shpirti yt ka nevojë për një pastrim të thellë!

Me siguri që shpesh keni dëgjuar për të bërë një pastrim trupi, por a keni dëgjuar…

Mjafton të ndiqni këto 5 hapa për një marrëdhënie të shëndetshme

Të arrish të krijosh marrëdhënie të mira në shoqëri menjëherë duket shumë e vështirë në disa…

Pse këto 5 shenja horoskopi kanë shije të padiskutueshme në veshje?

Këto 5 shenja horoskopi kanë stil, klas dhesigurisht  vishen sipas modës. Veshja e tyre i impresionon…