Labi nuk gjen rehati nëpër televizionet kosovare, tash kafen me të do ta pini duke shikuar këtë ekran

Prezantuesi i njohur Labinot Gashi befasoi të gjithë me vendimin e tij për tu tërhequr nga…

Shyhrete Behluli merr vaksinën kundër Coronavirusit

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli, ka marrë dozën e parë të vaksinës kundër coronavirusit. Këtë…

Tani ësht njëri prej reperëve më të paguar, Ledri Vula tregon sa fitoi në koncertin e parë

I ftuar në një emision Ledri Vula ka treguar se pagesa e parë që ai mori…

A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

Modelja dhe moderatorja e sportit Kadrie Canolli ka pozuar në top formë. Ajo ndiqet nga 47…

Këngëtarja më e re e skenës së muzikës, Rina Blaka sjell këngën “Pick up the phone”

Tregut të muzikës janë duke iu bashkuar shumë të rinjë të Kosovës të cilët me talentin…

Leonora Jakupi si një sulltaneshë në imazhet e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e…

E dënuar me 6 vite burg, shpallet në kërkim ndërkombëtar Fjolla Morina

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Kukës ka bërë kërkesë për shpalljen në kërkim…

Alma Bektashin më askush nuk mund ta njeh

Prej një viti vendosja e maskes është bërë obligative, si preventiva kryesore për tu mbrojtur nga…

Bebe Rexha bëhet imazh i këpucëve të reja nga “Puma” dhe “Deichmann“

“Puma” dhe “Deichmann” po lansojnë një koleksion të ri këpucës dhe kanë angazhuar këngëtaren dhe autoren…

Këngëtarja shqiptare: E dua burrin mysliman, janë të pastër dhe bëhen synet

Këngëtarja vlonjate Romia Aliaj në një intervistë të fundit ka treguar se si e preferon mashkullin…