E dënuar me 6 vite burg, shpallet në kërkim ndërkombëtar Fjolla Morina

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Kukës ka bërë kërkesë për shpalljen në kërkim…

Alma Bektashin më askush nuk mund ta njeh

Prej një viti vendosja e maskes është bërë obligative, si preventiva kryesore për tu mbrojtur nga…

Bebe Rexha bëhet imazh i këpucëve të reja nga “Puma” dhe “Deichmann“

“Puma” dhe “Deichmann” po lansojnë një koleksion të ri këpucës dhe kanë angazhuar këngëtaren dhe autoren…

Këngëtarja shqiptare: E dua burrin mysliman, janë të pastër dhe bëhen synet

Këngëtarja vlonjate Romia Aliaj në një intervistë të fundit ka treguar se si e preferon mashkullin…

Publikohet lista e plotë e artistëve që do të marrin pjesë në “Këngën Magjike”

Kënga Magjike” po afron dhe sot u zbuluan emrat e atyre që do të marrin pjesë.…

Aurela Gaçe rrëfen një periudhë të vështirë të jetës: Mora borxh 15 milionë lekë

Këngëtarja e mirënjohur, Aurela Gaçe, ka zhvilluar së fundmi një intervistë virtuale me ndjekësit në Instagram,…

Naimi tregon se si shoku i kërkoi t’ia prezantojë Mihrijen

Të pakta janë rastet që një mik i kërkon dikujt t`i prezantojë një vajzë që e…

Greta Koçi lë Austrinë, rikthehet në Shqipëri

Këngëtarja është rikthyer nga Austria. Greta Koçi muajt e fundit publikonte vazhdimisht fotografi nga Viena, shkruan…

Sara publikon imazhin e ëmbël pranë vajzës

E dashura e reperit Ledri Vula vazhdon ta shijoj jetën me epitetin nënë. Bukuroshja po qëndron…

Si rrallëherë, Xhemi Shehu publikon foton plot dashuri me bashkëshortin

Xhemi Shehu është një prej moderatoreve shqiptare më diskrete përsa i përket jetës së saj private.…