Besueshmëria ndaj Marketeve në Pejë, Klinë dhe Istog

Besueshmëria ndaj Marketeve në Pejë, Klinë dhe Istog

Samuel Umtiti largohet nga Barcelona vetëm për ndonjë top skuadër

Samuel Umtit është duke refuzuar deri më tani që të largohet nga Barcelona në këtë afat…

Gazetari francez e konfirmon: Lionel Messi është në aeroplan, po vjen në Paris

Zyrtarizimi i Lionel Messit si lojtar i Paris Saint-Germainit është çështje kohe. Ylli argjentinas pas largimit…

Klubi francez kryeson tabelën pas xhiros së parë, i drejtohen Messit: Reflekto mirë Leo

Lionel Messi pritet shumë shpejt ta veshë fanellën e gjigantëve francez, Paris Saint-Germainit. Reprezentuesi argjentinas është…

Bonucci thumbon anglezët pas finales së Euro 2020: E shijova atmosferën armiqësore në Wembley

Leonardo Bonucci e pranon se ai ishte duke shijuar atmosferën armiqësore në Wembley Stadium, pasi Italia…

Italia fiton “Euro2020”

Italia është stolisur me trofeun e kampiones në Kampionatin Evropian “Euro2020”. “Azzurët” fituan në finale kundër…

Distria Krasniqi mbetet pa medalje në Botëror, humb në garë për të bronztën

Xhudistja kosovar, Distria Krasniqi është mposhtur në garë për të fituar medaljen e bronztë të Botërorit…

Kompjuteri i mençur parashikon fituesin e “Euro2020”

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në fillimin e Kampionatit Evropian të futbollit “Euro2020”. 11 qershori…

Zhegrova shënon gol të bukur për Baselin pas një goditje shumë të fortë

Basel e Zurichu kanë duke u ballafaquar ndërmjet vete në kuadër të javës sëë 35-të në…

Roma triumfon në derbi, Muriqi e Lazio zhgënjejnë

Roma ka shënuar fitore në derbin përball rivalit të madh të saj Lazios me rezultat 2:0,…