Prishtina përforcohet me tunizianin Ahmed Radaoui

Klubi i futbollit Prishtina vazhdon të përforcohet pas nismës jo të mirë këtë stinor. Të hënë…

Drenica prezanton trajnerin nga Shqipëria, Bledar Devolli

Klubi i futbollit Drenica ka prezantuar të hënën trajnerin nga Shqipëria, Bledar Devolli. Devolli do ta…

Imeri vazhdon kontratën me Servetten

Mesfushori Kastriot Imeri ka vazhduar kontratën me Servetten dhe do të jetë pjesë e ekipit elitar…

Mustafi refuzon kontratën e re, paralajmëron largimin nga Arsenali

Qendërmbrojtësi Shkodran Mustafi do të largohet nga skuadra e Arsenalit në fund të këtij edicioni, kur…