Tenderi emergjent i Veliut që po hetohej nga Task-Forca, trefish më i shtrenjtë se i rregullti

Më 18 mars të këtij viti ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, ishte shkarkuar nga…

A u frikësua Kurti për të shkuar në Shtëpinë e Bardhë? Kështu përgjigjet Konjufca

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca ka folur rreth Lëvizjes Vetëvendosjes dhe pasivitetit të këtij…

Vazhdon përplasja: Selimi e “thumbon” Hotin, “çkapja për kapje apo çkapja për sundim të ligjit”

  Përplasjen në mes të liderit të AAK’së, Ramush Haradinaj dhe kryeministrit Avdullah Hoti, rreth shuarjes…

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!