Muhaxheri për gastronomet: Ju moren votat pastaj ju mbyllen

Spread the love

Zyrtari i PDK-së Arton Muhaxheri ka kritikuar qeverinë Kurti për mbylljen e gastronomisë.

Përmes një statusi në facebook ai ju ka drejtuar edhe gastronomëve që qeveria Kurti ju mori votat pastaj ju mbyllu.

Ky është statusi i plotë i Muhaxherit:

“Ata kanë kaluar me turma njerëzish para shesheve tuaja kanë kaluar për skaj kafiterive tuaja, ua moren voten dhe pastaj ju mbyllen.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *