A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

Modelja dhe moderatorja e sportit Kadrie Canolli ka pozuar në top formë. Ajo ndiqet nga 47…

Këngëtarja më e re e skenës së muzikës, Rina Blaka sjell këngën “Pick up the phone”

Tregut të muzikës janë duke iu bashkuar shumë të rinjë të Kosovës të cilët me talentin…

Leonora Jakupi si një sulltaneshë në imazhet e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e…

E dënuar me 6 vite burg, shpallet në kërkim ndërkombëtar Fjolla Morina

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Kukës ka bërë kërkesë për shpalljen në kërkim…

Alma Bektashin më askush nuk mund ta njeh

Prej një viti vendosja e maskes është bërë obligative, si preventiva kryesore për tu mbrojtur nga…

Bebe Rexha bëhet imazh i këpucëve të reja nga “Puma” dhe “Deichmann“

“Puma” dhe “Deichmann” po lansojnë një koleksion të ri këpucës dhe kanë angazhuar këngëtaren dhe autoren…

Këngëtarja shqiptare: E dua burrin mysliman, janë të pastër dhe bëhen synet

Këngëtarja vlonjate Romia Aliaj në një intervistë të fundit ka treguar se si e preferon mashkullin…

Publikohet lista e plotë e artistëve që do të marrin pjesë në “Këngën Magjike”

Kënga Magjike” po afron dhe sot u zbuluan emrat e atyre që do të marrin pjesë.…

Aurela Gaçe rrëfen një periudhë të vështirë të jetës: Mora borxh 15 milionë lekë

Këngëtarja e mirënjohur, Aurela Gaçe, ka zhvilluar së fundmi një intervistë virtuale me ndjekësit në Instagram,…

Naimi tregon se si shoku i kërkoi t’ia prezantojë Mihrijen

Të pakta janë rastet që një mik i kërkon dikujt t`i prezantojë një vajzë që e…