Linda Halimi e kënaqur me pushimet në Kosovë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, ka tash e sa javë që është kthyer nga ShBA-ja…

Si po e presin qytetarët korçarë ardhjen e Goran Bregoviçit?

Lajmi që Goran Bregovic do të performojë në festën e birrës në Korçë ka nxitur zërin…

Vajzat e Safete Mustafes shumë të afërta me burrin e saj

afetja është një nga këngëtaret shumë të pëlqyera të skenës sonë muzikore, e cila këndon pranë…

Modelja gjobitet me 1.8 milionë dollarë sepse nuk shkoi në punë

Modelja e njohur, Kendall Jenner është hedhur në gjyq nga marka italiane e modës “Liu Jo”.…

Labi nuk gjen rehati nëpër televizionet kosovare, tash kafen me të do ta pini duke shikuar këtë ekran

Prezantuesi i njohur Labinot Gashi befasoi të gjithë me vendimin e tij për tu tërhequr nga…

Shyhrete Behluli merr vaksinën kundër Coronavirusit

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli, ka marrë dozën e parë të vaksinës kundër coronavirusit. Këtë…

Tani ësht njëri prej reperëve më të paguar, Ledri Vula tregon sa fitoi në koncertin e parë

I ftuar në një emision Ledri Vula ka treguar se pagesa e parë që ai mori…

A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

Modelja dhe moderatorja e sportit Kadrie Canolli ka pozuar në top formë. Ajo ndiqet nga 47…

Këngëtarja më e re e skenës së muzikës, Rina Blaka sjell këngën “Pick up the phone”

Tregut të muzikës janë duke iu bashkuar shumë të rinjë të Kosovës të cilët me talentin…

Leonora Jakupi si një sulltaneshë në imazhet e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e…