Heroinë urime ditëlindjen kështu e uron Toni Kuka kampionen olimpike për ditëlindjen e saj

Kampionia e shumëfisht olimpike Majlinda Kelmendi sot ka ditëlindjen dhe një dedikim për ditëlindje ajo ka…

Rruga e Pejës drejt finales

Peja-Golden Eagle Ylli është finalja e madhe e “Play-offit” në FIVE STAR Superligën e Kosovës në…

Ibrahimoviq në probleme, po hetohet nga UEFA – kjo është arsyeja

UEFA ka hapur zyrtarisht një hetim disiplinor ndaj sulmuesit të Milanit, Zlatan Ibrahimoviq “për shkak të…

Kombëtarja e Anglisë arrin në Shqipëri

Ekspedita e Kombëtares së Anglisë para një ore ka arritur në Shqipëri, shkruan Zeri.info. Kjo është…

Gjyqtari s’ia pranoi golin e pastër ndaj Serbisë, Ronaldo e lëshon fushën i zemëruar

Përfaqësuesja e Portugalisë nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim 2-2 në ndeshjen…

Rashica godet traversën në ndeshjen ndaj Frankfurtit

Milot Rashica është shfaqur i rrezikshëm në dy situata në ndeshjen në mes të Werder Bremenit…

Pas një kohe të gjatë, Vojvoda pritet të jetë titullar te Torino

Mbrojtësi i përfaqësueses së Kosovës, Mërgim Vojvoda pritet të jetë titullar te Torino që luan të…

Prishtina përforcohet me tunizianin Ahmed Radaoui

Klubi i futbollit Prishtina vazhdon të përforcohet pas nismës jo të mirë këtë stinor. Të hënë…

Drenica prezanton trajnerin nga Shqipëria, Bledar Devolli

Klubi i futbollit Drenica ka prezantuar të hënën trajnerin nga Shqipëria, Bledar Devolli. Devolli do ta…

Imeri vazhdon kontratën me Servetten

Mesfushori Kastriot Imeri ka vazhduar kontratën me Servetten dhe do të jetë pjesë e ekipit elitar…